Login

Informace o společnosti

CDK Global mění způsob nabídky, prodeje a poskytování servisu osobních a nákladních vozidel.

Historie naší firmy spadá do roku 1972, kdy společnost ADP Dealer Services začala nabízet prodejcům automobilů svá účetní a skladová řešení. Zakladatelé ADP měli vizi nového typu podnikání, který by:

  • Pomáhal prodejcům dosáhnout větší ziskovosti při prodeji vozidel, dílů a při poskytování poprodejních služeb.
  • Poskytoval výkonná a snadno použitelná škálovatelná řešení.
  • Trvale spojil prodejce a jejich zákazníky.

Tato vize se naplnila. Během následujících 40 let společnost ADP Dealer Services velmi prosperovala. Stovky a poté tisíce prodejců vozidel zjistili, jak jim IT technoligie mohou zjednodušit správu firmy a zkvalitnit služby zákazníkům. Tento úspěch umožnil společnosti ADP Dealer Services koupit několik podobně zaměřených společností, které jí pomohly plnit přání prodejců ještě lépe. Do roku 2014 se naše společnost rozrostla natolik, že mohla být založena samostatná značka: CDK Global.

Název odráží historii a sílu našeho týmu.  „C“ jako Cobalt, digitální inovátoři, kteří v roce 2010 obohatili náš marketing a webové stránky prodejců o nové rozměry.  „D“ jako Dealer Services a 40 let zkušeností, které jsou stabilním základem našeho podnikání. A konečně „K“ jako společnost Kerridge, výpočetní a datová firma, která od roku 2005 rozšířila naši odbornost a globální působení.

Naším dlouhodobým  posláním je poskytovat prodejcům a výrobcům vozidel odborné analýzy a řešení, která potřebují pro další rozvoj podnikání. Přáli jste si, aby naše řešení do sebe zapadala ještě lépe, abychom pokračovali ve zjednodušení příliš složitých interních struktur. Tento název ztělesňuje náš úmysl toho dosáhnout.  

Proč jsme vybrali právě toto logo, jste asi poznali sami. Semafor je obecně uznávaný symbol našeho odvětví, zelené světlo jsme nechali rozsvíceno. Tento jednoduchý, chytrý a efektní symbol představuje závazek pokroku a neustálého posunu vpřed a také optimismus a příležitost.

Dnes má CDK Global 26 000 obchodních zastoupení pro klienty z oblasti osobních a nákladních automobilů, motocyklů, námořních a těžkých strojů ve více než 100 zemích na 6 kontinentech. (Na Antarktidě ještě nejsme, ale během pár příštích let snad...)  Můžete se spolehnout na naše technologie a služby, které vám pomohou úspěšně rozšiřovat vaši firmu.

Život a podnikání jsou dlouhou cestou. CDK Global je váš technologický partner pro úspěšnou budoucnost.


ADP Dealer Services Finland Oy
Y-tunnus: 1844392-6
VAT-tunnus FI18443926
Osoite:
Pakkalankuja 6, 01510 Vantaa